Nota prawna

  1. Kancelarie Adwokackie zastrzegają, że informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę prawną w jakiejkolwiek sprawie.
  2. Treści zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, nie są reklamą, a Kancelarie Adwokackie nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu powstania jakichkolwiek szkód, wynikających lub będących w związku z niniejszą stroną internetową lub jakąkolwiek treścią zamieszczoną na niej oraz w związku z jakimkolwiek nieautoryzowanym użyciem treści zawartych na niniejszej stronie internetowej.
  3. Kancelarie Adwokackie nie ponoszą odpowiedzialności za linki do innych stron nie prowadzonych, kontrolowanych lub związanych z działalnością Kancelarii Adwokackich. Kancelarie nie dysponują żadnymi oświadczeniami co do dokładności informacji zawartych na tych stronach. Kancelarie nie ponoszą także odpowiedzialności za politykę prywatności stosowaną przez strony, do których odesłania znajdują się na niniejszej stronie.
  4. W każdym przypadku, osoby zainteresowane poradą prawną związaną z treściami zawartymi na stronie internetowej i stosownym stanem faktycznym powinny skontaktować się z Kancelariami Adwokackimi w celu jej uzyskania.
  5. Kancelarie Adwokackie dokładają wszelkich starań, aby publikować aktualne dane i informacje. Jednakże jakiekolwiek treści zawarte na niniejszej stronie internetowej są aktualne na dzień ich zamieszczenia, a Kancelarie Adwokackie nie mogą zagwarantować ich aktualności czy przydatności w każdym stanie faktycznym i w każdym czasie.
  6. Kancelarie Adwokackie są właścicielami strony internetowej: kancelariekatowice.pl i przysługują im wszelkie prawa do niej i treści na niej zawartych.
  7. Wszelkie materiały zawarte na stronie internetowej są chronione prawami autorskimi lub prawami ochronnymi wynikającymi z rejestracji znaków towarowych i stanowią przedmiot własności. Wszelkie treści zawarte na niniejszej stronie internetowej można wykorzystywać wyłącznie do niekomercyjnego użytku prywatnego.
  8. Użycie lub wykorzystanie znajdujących się na stronie www.kancelariekatowice.pl utworów w całości lub w części wymaga uzyskania pisemnej zgody Kancelarii Adwokackich.
  9. Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy linkowania niezmodyfikowanych treści ze strony www.kancelariekatowice.pl na innych stronach.
  10. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Kancelarii Adwokackich lub autorów publikujących na stronie z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.