Adw. mediator Magdalena Marzec-Karasińska

W zakres jej specjalizacji wchodzi m.in. prawo gospodarcze, karne, rodzinne, spadkowe i medyczne.

Posiada duże doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców. Występuje także jako obrońca w sprawach karnych, w szczególności z zakresu przestępstw gospodarczych, white collar crime (tzw. przestępczość „białych kołnierzyków”), zorganizowanych grup przestępczych, błędów medycznych. Dzięki pracy w kancelarii syndyka posiada również doświadczenie w prawie upadłościowym i naprawczym.

Potrafi szybko i kompleksowo rozwiązywać problemy Klientów. Szuka niekonwencjonalnych rozwiązań, traktując każdego Klienta indywidualnie. Dzięki pracy w kancelarii syndyka posiada również doświadczenie w prawie upadłościowym i naprawczym.

Ukończyła prawo i politologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Posiada także doświadczenie jako wykładowca uniwersytecki. Pracę w kancelariach rozpoczęła jeszcze na studiach, uczestnicząc w obsłudze prawnej przedsiębiorstw z branży górniczej. Jest też absolwentką pierwszych w Polsce studiów „Menadżerska Akademia Analizy Transakcyjnej”


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/zonrkthrmd/domains/kancelariekatowice.pl/public_html/wp-content/themes/kancelaria/includes/acf/includes/api/api-template.php on line 499